PXD10-48WS05
TDK-Lambda
Medical DC-DC Converter - 10W - Vin: 18 to 75V - Vout: 5V - PCB Thru-Hole - 2"x1"
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +