PFE1000FA-12
TDK-Lambda
PCB Mount AC-DC Power Supply - 720W - 12VDC - Input: 85 to 265 VAC - 160x100x13.4mm - M3 Tapped Mounting Holes
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +