HWS300-12
TDK-Lambda
AC-DC Power Supply - 300W - 12VDC - Input: 85 to 265VAC - Enclosed - UL508
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +