DTM70CN360C8
TDK-Lambda
AC-DC Medical Adapter - Input 115-230VAC - Output 36V 1.9A - 68.4W Class II
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Carton Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +