RNCF1206TKY100R
SEI Stackpole
Ultra Precision Thin Film Chip Resistor - 100 ohm ±0.01% - 0.25W - ±5ppm/°C - SMD 1206 - Tape&Reel
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +