RMCF0805FT100K
SEI Stackpole
Thick Film Chip Resistor - 100 kohm ±1% - 0.125W - 0805
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
REEL Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: RMCF0805FT100K
  • поставщик:
    SEI Stackpole
  • Артикул / №:
    RMCF0805FT100K
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    100 KOhm
  • Power Rating:
    0.125 (1/8) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0805
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C