PCIE-064-02-F-D-RA
Samtec
Card Edge & Backplane Connector - PCIe - Receptacle - 64 Way - 1 mm - 2 Row.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Tube Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: PCIE06402FDRA
  • поставщик:
    Samtec
  • Артикул / №:
    PCIE-064-02-F-D-RA
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Type:
    PCI Express Card Edge
  • Body Orientation:
    Right Angle
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Method:
    Solder
  • Card Thickness:
    1.57 mm
  • Pitch:
    1 mm
  • Number of Contacts:
    64
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C