CFM-4010-03-10
Same Sky®’s
5 V - 0.16 A - 40 x 40 x 10 mm - Dc Fan
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Tray Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +