DC-12-5.0-2.1P
S R Components
12V 4.1A 2.1mm female plug
+ see all
АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
12V 4.1A 2.1mm female plug