35ZLH220MEFC8X11.5
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 220uF - 20% - 35VDC - 8mm dia x 11.5mm - -40 to 105°C
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 35ZLH220MEFC8X115
  • поставщик:
    Rubycon America
  • Артикул / №:
    35ZLH220MEFC8X11.5
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 11.5 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    35 VDC