RAC20-12SK
RECOM
AC-DC Power Supply - 20W - 12VDC - 85 to 264VAC Input - PCB Module - Thru Hole - EMC Class B
Описание +
Search Keywords: RAC2012SK
  • поставщик:
    RECOM
  • Артикул / №:
    RAC20-12SK
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15
  • Family:
    RAC20-12SK
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz
  • Efficiency:
    86(Typ) %
  • AC Input Voltage:
    230 V