R-78B3.3-1.0
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 4.75 to 32VDC Input - 3.3VDC@1A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Tube Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +