620-5R00-FBW
RCD Components
Resistor - 600 Series - 5 ohm - ± 1% Tolerance - 50 W - 1.25 kV - ± 50ppm/°C - Solder Lug - Through Hole.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 6205R00FBW
  • поставщик:
    RCD Components
  • Артикул / №:
    620-5R00-FBW
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Aluminum Housed
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Power Rating:
    50 W
  • Termination Style:
    Axial
  • Resistance Value:
    5 Ohm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C