135-1R00-FBW
RCD Components
Res Wirewound 1 Ohm 1% 3W ±50ppm/°C Silicone AXL Bulk
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 1351R00FBW
  • поставщик:
    RCD Components
  • Артикул / №:
    135-1R00-FBW
  • COO:
    LC
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    3 W
  • Resistance Value:
    1 Ohm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Packaging:
    Bulk
  • Dimension:
    12.7 x 4.78 mm