FTD80-13-TL
Panduit
Polypropylene insulated ferrules – twin wire blue DIN end sleeve, 14 AWG (2.5mm²), 0.51"(13.0mm) pin length.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +