FSD80-8-DK
Panduit
Insulated Ferrules, Blue DIN, 14 AWG (2.5mm²), 0.31" (8.0mm) pin length - 500/Reel
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +