EXB-V8V472JV
Panasonic
Res Thick Film Array 4.7K Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: EXBV8V472JV
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    EXB-V8V472JV
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Case Size:
    1206
  • Circuit Designator:
    ISOL
  • Number of Resistors:
    4
  • Number of Terminals:
    8
  • Power Rating:
    N/A
  • Power Rating per Resistor:
    0.063 (1/16) W
  • Resistance Value:
    4.7 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C