ERZ-V05D391
Panasonic
The ERZ-V05D391 is a ZNR transient/surge absorber with a nominal varistor voltage of 390V designed for overvoltage protection.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ERZV05D391
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ERZ-V05D391
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Varistor Voltage:
    390 V
  • Clamping Voltage:
    675 V
  • Clamping Current:
    5 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    5.4 x 10 x 7 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    250 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    320 V
  • Maximum Surge Current:
    800 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    5 mm