ERJ-P14D2202U
Panasonic
Res Thick Film 1210 22K Ohm 0.5% 0.5W(1/2W) ±100ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ERJP14D2202U
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ERJ-P14D2202U
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    22 KOhm
  • Power Rating:
    0.5 (1/2) W
  • Tolerance:
    0.5 %
  • Case Size:
    1210
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C