ERJ-P03D7500V
Panasonic
Res Thick Film 0603 750 Ohm 0.5% 0.2W(1/5W) ±150ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ERJP03D7500V
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ERJ-P03D7500V
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    5000
  • Resistance Value:
    750 Ohm
  • Power Rating:
    0.2 (1/5) W
  • Tolerance:
    0.5 %
  • Case Size:
    0603
  • Temperature Coefficient:
    ±150 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C