ERA-6EEB1003V
Panasonic
Res Thin Film 0805 100K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/C Pad SMD T/R Automotive
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +