ERA-3AED152V
Panasonic
Res Thin Film 0603 1.5K Ohm 0.5% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Описание +
Search Keywords: ERA3AED152V
  • Артикул / №:
    ERA-3AED152V
  • Resistance Value:
    1.5 KOhm
  • Tolerance:
    0.5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C