- ERA-2AEB4990X
ERA-2AEB4990X
Panasonic
Res Thin Film 0402 499 Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Описание
Search Keywords: ERA2AEB4990X
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:Panasonic
Артикул / №:ERA-2AEB4990X
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210040
COO:JP
ECCN:EAR99
Reel Pack:
Resistance Value:499 Ohm
Power Rating:0.063 (1/16) W
Tolerance:0.1 %
Case Size:0402
Temperature Coefficient:±25 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C