ERA-2AEB102X
Panasonic
Res Thin Film 0402 1K Ohm 0.1% 0.063W(1/16W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ERA2AEB102X
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ERA-2AEB102X
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Resistance Value:
    1 KOhm
  • Power Rating:
    0.063 (1/16) W
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Case Size:
    0402
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C