EEU-FM1V102
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 1000 µF - 35 V - 20% - 12.5 X 25mm - Radial - 5 mm - 3190 mA - 7000h - 105°C.
Описание +
Search Keywords: EEUFM1V102
  • Артикул / №:
    EEU-FM1V102
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    1000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    12.5 x 25 mm
  • Voltage:
    35 VDC