EEU-FM1E331
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 25V 20% (10 X 12.5mm) Radial 5mm 1290mA 4000h 105°C Bulk
Описание +
Search Keywords: EEUFM1E331
  • Артикул / №:
    EEU-FM1E331
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    10 x 12.5 mm
  • Voltage:
    25 VDC