EEE-HC1E101P
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 25V 20% (8 X 10.2mm) SMD 130mA 5000h 105°C Automotive T/R
Описание +
Search Keywords: EEEHC1E101P
  • Артикул / №:
    EEE-HC1E101P
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    25 VDC