- EEE-1EA220WR
EEE-1EA220WR
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 22 µF - 25 V - 20% - 5 X 5.4mm - Surface mount - 38mA - 1000h - 85°C.
Описание
Search Keywords: EEE1EA220WR
поставщик:Panasonic
Артикул / №:EEE-1EA220WR
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532290040
Reel Pack:
1000 -
Capacitance Value:22 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Mounting:Surface Mount
Size:5 x 5.4 mm
Termination Style:N/R
Voltage:25 VDC