- ECQ-E4474JF
ECQ-E4474JF
Panasonic
Cap Film 0.47uF 400V PET 5% (18.5 X 7.8 X 17mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Описание
Search Keywords: ECQE4474JF
поставщик:Panasonic
Артикул / №:ECQ-E4474JF
Dielectric:PET
Voltage:400 VDC
Capacitance Value:0.47 uF
Tolerance:5 %
Mounting:Through Hole
Termination Style:Radial
Size:18.5 x 7.8 x 17 mm