ECQ-E4105KF
Panasonic
Cap Film 1uF 400V PET 10% (26 X 8.5 X 18mm) Radial 22.5mm 105°C Automotive Bulk
Описание +
Search Keywords: ECQE4105KF
  • Артикул / №:
    ECQ-E4105KF
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 8.5 x 18 mm