ECQ-E12103KF
Panasonic
Cap Film 0.01uF 1250V PET 10% (21 X 5 X 12.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Bag Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ECQE12103KF
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ECQ-E12103KF
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    21 x 5 x 12.5 mm