ECO-S1CP333CA
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 33000uF 16V 20% (25 X 50mm) Snap-In 10mm 0.025 Ohm 6840mA 3000h 85°C Bulk
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Box Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ECOS1CP333CA
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ECO-S1CP333CA
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    33000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Voltage:
    16 VDC