ECE-V0JA220SR
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 22uF 6.3V 20% (4 X 5.4mm) SMD 29mA 2000h 85°C T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Reel Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ECEV0JA220SR
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ECE-V0JA220SR
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    22 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Voltage:
    6.3 VDC