ECA-1CHG222
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 2200uF 16V 20% (12.5 X 20mm) Radial 5mm 920mA 2000h 105°C Automotive Bulk
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Bag Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: ECA1CHG222
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    ECA-1CHG222
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Capacitance Value:
    2200 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    12.5 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    16 VDC