10SEP56M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 56uF 10VDC 20% (6.3 X 6mm) Radial 2.5mm 0.045 Ohm 1700mA 3000h 105ƒA€A°C T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 10SEP56M
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    10SEP56M
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Lead Pitch For Radial:
    2.5 mm
  • Equivalent Series Resistance:
    0.045 Ohm
  • Dimension:
    6(Max) x 6.3mm mm
  • Lead Diameter:
    0.45 mm
  • Family:
    SEP
  • Lifetime:
    3000 h
  • Leakage Current:
    280@2Min uA
  • Construction:
    Aluminum Cylindrical Can2207
  • Capacitance Value:
    562206uF