10SEP560M
Panasonic
Cap Aluminum Polymer 560uF 10VDC 20% (10 X 13mm) Radial 5mm 0.013 Ohm 5230mA 3000h 105°C T/R
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: 10SEP560M
  • поставщик:
    Panasonic
  • Артикул / №:
    10SEP560M
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Family:
    SEP
  • Lifetime:
    3000 h
  • Capacitance Value:
    560 uF
  • Equivalent Series Resistance:
    0.013 Ohm
  • Lead Diameter:
    0.6 mm
  • Leakage Current:
    840@2Min uA
  • Lead Pitch For Radial:
    5 mm
  • Construction:
    Aluminum Cylindrical Can
  • Dimension:
    13(Max) x 10mm mm
Tools/3D Models +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе: 155
Ships today, if you order in Buy all 155 in-stock or the regular minimum order quantity of 200