- TQ2SS-L-1.5V
TQ2SS-L-1.5V
Panasonic Electronic Components
Signal Relay 1.5VDC 32Ohm 2A DPDT (14x9.3x7.5)mm SMD General Purpose Relay
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Tube Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: TQ2SSL15V
Артикул / №:TQ2SS-L-1.5V
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490050
50 -
Relay Construction:Latching Single Coil
DC Coil Voltage:1.5 V
Contact Arrangement:DPDT
Maximum Current Rating:2 A
Mounting:Surface Mount
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Dimension:14 x 9.3 x 7.5 mm
Termination Style:Gull Wing
Coil Current:46.9 mA