- JW1AFSN-DC24V
Available Replacements
ROHs Equivalent
JW1AFSN-DC24V-F
Panasonic Electronic Components
На складе: 1 400
Минимальный заказ: 100
VIEW PRODUCTJW1AFSN-DC24V
Power Relay 24VDC 10A SPST-NO (( 28.6mm 12.8mm 20mm)) Through Hole
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ
Не соблюдается
Discontinued & Replaced
Bulk Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание
Search Keywords: JW1AFSNDC24V
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Артикул / №:JW1AFSN-DC24V
Единица измерения:Per Each
RoHS:No
HTS:8536410050
COO:TH
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 60 °C
Coil Resistance:1.1 KOhm