AGQ200A24Z
AGQ200A24Z
Panasonic Electronic Components
На складе: 0
Минимальный заказ: 25
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Signal Relay 24VDC 2A DPDT( (10.6mm 8.4mm 5.4mm)) SMD
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: AGQ200A24
  • поставщик:
  • Артикул / №:
    AGQ200A24
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Relay Construction:
    Non-Latching12534
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    DPDT12514
  • Maximum Current Rating:
    2 A
  • Mounting:
    Surface Mount12526
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Dimension:
    10.6 x 7.2 x 5.4 mm
  • Termination Style:
    Gull Wing12536
  • Coil Current:
    9.6 mA