G7L-2A-TUB-J-CB-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 25A DPST-NO(52.5x33.5)mm Bracket
Описание +
Search Keywords: G7L2ATUBJCBDC24
  • Артикул / №:
    G7L-2A-TUB-J-CB-DC24
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C