G7L-2A-TUBJ-80-CB-DC24
Omron Electronics
Electromechanical Relay 24VDC 303Ohm 25A DPST-NO(68.5x33.5x47)mm Bracket General Purpose Relay
Описание +
Search Keywords: G7L2ATUBJ80CBDC24
  • Артикул / №:
    G7L-2A-TUBJ-80-CB-DC24
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C