G6RN-1-DC48
Omron Electronics
Power Relay 48VDC 8A SPDT(28.5x10x15)mm THT
Описание
Search Keywords: G6RN1DC48
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:Omron Electronics
Артикул / №:G6RN-1-DC48
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536490050
COO:MY
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
400 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:48 V
Contact Arrangement:SPDT
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:9.21 KOhm