G4A-1A-PE-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 20A SPST-NO(30.5x16x26.8)mm THT
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: G4A1APEDC24
  • поставщик:
    Omron Electronics
  • Артикул / №:
    G4A-1A-PE-DC24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    50
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    PC Pin
  • Push to Test Button:
    No
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -25 to 60 °C