G2RL1AEDC12BYOMB
Omron Electronics
General Purpose Relay - SPST-NO (1 Form A) - 33.3mA 12VDC Coil - 16A Contact Rating - 440VAC/300VDC Switching - Flux Sealed - ...
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
General Purpose Relay - SPST-NO (1 Form A) - 33.3mA 12VDC Coil - 16A Contact Rating - 440VAC/300VDC Switching - Flux Sealed - PC Pin - Through Hole.