G2R1AEDC24BYOMI
Omron Electronics
Relay, 16 A, 380 VAC, 24 VDC, Power, 21.8 mA, PCB Mount, SPDT-NO, 1100 Ohms
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +