- D3V-16-3C5
D3V-16-3C5
Omron Electronics
Switch Snap Action N.O. SPST Plunger Quick Connect 16A/0.3A 250VAC 250VDC 1.96N Panel Mount
Описание
Search Keywords: D3V163C5
спецификация
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
поставщик:Omron Electronics
Артикул / №:D3V-16-3C5
Единица измерения:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536509040
COO:ID
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
на складе:
80
Возможна немедленная отправка
Buy all 80 in-stock or the regular minimum order quantity of 100