P7SA14FNDDC24
Omron Automation
Relay Socket For G7SA Series - 6 Pole - 6A - 24VDC - Screw Terminal - 14 Pin - DIN Rail.
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +