PM-IP67A100S24
MTM Power
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 4A 100W
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: PMIP67A100S24
  • поставщик:
    MTM Power
  • Артикул / №:
    PM-IP67A100S24
  • COO:
    DE
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    170 x 85 x 35 mm