PCMAS60S24
MTM Power
AC/DC Power Supply - 60W - 24VDC - Input 100-240 VAC - Chassis Mount - cUL/UL certified
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: PCMAS60S24
  • поставщик:
    MTM Power
  • Артикул / №:
    PCMAS60S24
    EAR99
    1
  • Dimension:
    166 x 85 x 35 mm