MD480-24A-1C
Micron Industries
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 20A 480W
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
Search Keywords: MD48024A1C
  • поставщик:
    Micron Industries
  • Артикул / №:
    MD480-24A-1C
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    MD480
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    175.5 x 123.6 x 124.5 mm